Купити керамічні обігрівачі: безпека для дитячих кімнат

Купити керамічні обігрівачі: безпека для дитячих кімнат

Безпека у використанні є одним із ключових критеріїв при придбанні приладу для обігріву. Особливу актуальність це питання набуває при обігріві дитячої кімнати.

Обігрівач, який при цьому буде використовуватись має бути надзвичайно безпечним. В цьому випадку найкраще підходять електричні обігрівачі нового покоління, які не спалюють кисень та швидко і ефективно опалюють кімнату.

Якість повітря в приміщенні взимку прямим чином залежить від типу опалювальної техніки. Рівень згоряння кисню залежить від впливу на нього теплових променів систем опалення і може бути підвищеним, що в свою чергу може створювати негативний вплив на здоров’я людини (особливо дитини).

Дбайливим батькам потрібно знати, що найбільше кисень спалюють ті обігрівачі, які в своїй будові мають відкриту спіраль:

  • електричні і газові теплові гармати,
  • тепловентилятори або нагрівальні елементи (обігрівачі), спіраль розжарювання яких намотана на керамічну основу,
  • сухі високотемпературні тени,
  • відкрите полум’я (каміни).

Небезпечним також є той факт, що при роботі відкритої спіралі розжарювання в в таких обігрівачах спалюється не лише кисень, але ще й частинки пилу, які потрапляють на спіраль, що призводить  до виділення токсичних газів.

З впровадженням нових технологій, на заміну застарілим опалювальним приладам приходять обігрівачі, які володіють безліччю переваг. Але разом з тим, на превеликий жаль, до сих пір ще велика кількість людей в побуті використовує класичні моделі обігрівачів, ризикуючи при цьому опинитись під їх негативним впливом.

Керамічні електропанелі DIMOL, як представники нових альтернативних джерел опалювання житла, позбавлені багатьох неприємних факторів, які негативно впливають на життя та здоров’я людей


При експлуатації новітніх керамічних та металевих опалювальних приладів, повністю виключається можливість спалення ними повітря , або ж спалюється дуже низький його відсоток.

Варто також зазначити, що основною ознакою екологічності обігрівача, є те  наскільки повільно він нагріває повітря.  Надто швидкий нагрів приміщення може викликати дисбаланс вологості повітря, що може викликати порушення здоров’я людини і мікроклімату житла.

Керамічні електрообігрівачі мають безперечно велику кількість переваг, однією з головних яких являється закритий нагрівальний елемент, за рахунок чого вони не пересушують повітря. Нагрівальний елемент вмонтований в керамічну оболонку, яка не тільки нейтральна по відношенню до кисню, а ще й має лікувальні властивості. Тож використання керамічних опалювальних електропанелей є цілковито безпечним для здоров’я дітей.

Не вагайтесь, а крокуйте в ногу з часом – придбайте новітню керамічну систему опалення DIMOL, яка створить безпечний мікроклімат в дитячій кімнаті та буде піклуватись про здоров’я вашої малечі.