• uk
  • ru
  • +38 (098) 122-57-58
  • +38 (050) 246-09-45
  • пн-пт 9:00-18:00, сб 9:00-14:00

БЛОГ

Відкриття магазину в Нетішині

У мальовничому місті Нетішин відкрився магазин “СВІТЛО” де Ви можете купити електропанелі ТМ “DIMOL” та багато іншого, що необхідно для Ваших домівок. Магазин знаходиться за адресою м. Нетішин Хмельницька область вул Енергетиків 2/10. Чекаємо на Вас.

Читати повністю »

Часті запитання про обігрівачі DIMOL

Різниця між серіями обігрівачів з терморегуляторами та Plus. В серії обігрівачів з терморегулятором вбудований терморегулятор (який контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати споживання електроенергії, а також налаштувати для      кожної кімнати індивідуальну температуру). В моделях серії Plus програматор оснащений великою кількістю функцій, які дозволяють регулювати температуру в

Читати повністю »

Електроопалення – шлях до енергонезалежності держави

Продовжуючи традицію інформування місцевих громад про можливості економії на опаленні, в м. Токмак Запорізької обл., 1 лютого відбувся семінар на тему: «Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст». Організатори семінару, ВГО «Клуб мерів», Токмацька міська рада та компанія «ДІМОЛ», розповіли керівникам міст про механізми модернізації централізованого опалення.

Читати повністю »

Електричні панелі у кафе та ресторанах

Ще кілька років тому електричні обігрівачі не були так популярні через те, що помилково вважались дорожчими, вогненебезпечними і шкідливими у плані екологічності. І на той момент це було виправдано, адже відкриті спіралі не тільки сушили повітря, а й спалювали кисень, відсутність призводила до перегріву приміщення і відповідно до додаткових витрат.

Читати повністю »

Як зекономити на опаленні компанія «Дімол» розповіла у Чорткові

Кінець листопада став дуже насиченим для Чорткова, що на Тернопільщині. 30 листопада там відбувся семінар на тему: «Модернізація системи теплозабезпечення міста», на якому розглянули актуальні питання з покращення енергоефективності міст. Хорошу традицію обговорення даної теми започаткували ВГО «Клуб мерів» та компанія «ДІМОЛ».

Читати повністю »

21-24 березня на XXXV Будівельному форумі у Львові

Учасники форуму першими побачили унікальні для України новинки електричного опалення від компанії Dimol. Деякі ідеї, які запропонували відвідувачі нашого стенду, незабаром знайдуть своє втілення в наших продуктах.

Читати повністю »

Системи електричного опалення – кінець ери центрального опалення

Ще не так давно центральне опалення підносилося споживачам тепла як єдино вірне рішення в опаленні міських будинків. Вся міська інфраструктура була зав’язана під це рішення і всі жителі великих населених пунктів залишалися її заручниками. Безліч недоліків цієї системи опалення давно всім відомі – це і втрата близько 50% теплової енергії

Читати повністю »

Економічний електрообігрівач – порівнюємо і вибираємо

Зараз так змінилися тарифи на обігрів житла, що вже треба шукати альтернативу не тільки традиційного газовому опаленню, а й ретельніше підходити до вибору електричних обігрівачів – альтернативі газового опалення. Незважаючи на те, що електричне опалення безумовно має безліч переваг в порівнянні з іншими видами обігріву житла, все ж доводиться визнати,

Читати повністю »

Круглий стіл “Малоповерхове житлове будівництво України в 2016 р.”

22 березня 2016 року, в м. Київ відбудеться всеукраїнський круглий стіл “Малоповерхове житлове будівництво України в 2016 р. на основі кластерної енергоефективної концепції «OPTIMAHOUSE»”. До участі в заході в якості учасника та доповідача запрошений директор ТОВ “ТВФ ДІМОЛ” Якобчук Олег Валерійович.

Читати повністю »

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.