Про компанію DIMOL

DIMOL — знаний вітчизняний виробник, що спеціалізується на виготовленні та продажу енергоефективних керамічних панелей для обігріву приміщень.  Саме те, що компанія самостійно випускає продукцію, а не продає під власним брендом noname товари, вироблені у Китаї, є одним з вагомих факторів її успіху на ринку та доброї репутації.

Поштовхом для розробки та створення новітніх альтернативних систем опалювання став ряд чинників, вплив яких із часу створення компанії у 2015 році лише підсилюється:

  1. постійне здорожчання традиційних енергоресурсів (природний газ, вугілля) та, як наслідок, зростання комунальних тарифів для промисловості та населення;
  2. підвищення вимог до енергоефективності;
  3. зростаюча увага до екологічності процесів;
  4. прагнення держави до максимальної енергетичної незалежності та відмова від природного газу;
  5. стрімкий розвиток та поширення технологій видобутку електроенергії з відновлюваних джерел (енергія сонця, вітру, води та ін.), в тому числі у приватних господарствах.Наша основна мета — допомогти вам частково або повністю відійти від застарілих технологій обігріву приміщень, розроблених та запроваджених десятки років тому, коли енергоносії використовувались майже бездумно, а тарифи на них, у порівнянні з теперішніми, були просто сміховинними.

Ми розуміємо, як важливо для бізнесу та приватних осіб заощаджувати на утриманні комерційних, виробничих площ та житла, і хочемо довести, що сучасні розробки дозволять вам зробити це з комфортом, не відчуваючи жодних обмежень. А головне, для цього не потрібні високовартісні системи, складні у введенні в експлуатацію та обслуговуванні. Встановити керамічну опалювальну панель майже так само просто, як прикрутити поличку. Мінімум зусиль — і ви отримуєте сучасне, економне, надійне, безпечне та стильне джерело тепла.


Керамічні панелі займають небагато місця. Завдяки здатності матеріалу акумулювати тепло, вони добре підтримують температуру, споживаючи електрики на рівні зі звичайним холодильником. Рівень нагрівання пристрою є повністю безпечним для людини і не може призвести до опіків навіть при тривалому контакті з поверхнею, на відміну від більшості звичайних електричних обігрівачів. Екологічний матеріал в процесі експлуатації не виділяє сторонніх запахів та шкідливих випарів.


На сьогоднішній день DIMOL має широкий пул реалізованих опалювальних проектів, що включає приватні помешкання, об’єкти соціальної сфери (дитсадки, будинки культури, медичні заклади), бізнес-площі, комерційні та виробничі приміщення. Серед них є варіанти переходу на електроопалення як основний вид обігріву, комбінування альтернативних джерел тепла з газовим та іншим обладнанням, використання керамічних плит для догріву при централізованому опаленні.

Найбільш затребувана продукція компанії серед приватних клієнтів. Окрім економічності та легкості монтажу обігрівачі “ДІМОЛ” відкривають широкі можливості з декорування, адже за бажанням ви можете додатково замовити нанесення на панель зображення, яке гармоніюватиме з інтер’єром приміщення.

Актуальна лінійка продукції включає 48 моделей власної розробки. Також компанія має авторські права на серію керамічних сушарок для рушників. Постійна робота над новими продуктами і вдосконалення існуючих моделей у плані функціональних характеристик і естетичного вигляду є запорукою того, що ви отримаєте сучасний, зручний у використанні та гарний виріб.


Ще однією вагомою перевагою DIMOL є повний цикл виробництва від основних комплектуючих до готової продукції, що, в свою чергу, дає можливість контролювати якість на всіх етапах створення продукції. Керамічні обігрівачі успішно пройшли державну сертифікацію УкрСЕПРО, мають висновки державної санітарно-епідеміологічної комісії. Сертифікати відповідності вітчизняного та європейського зразків повністю підтверджують їх якість та безпечність для користувачів.

Віддаючи перевагу продукції ТМ DIMOL ви отримуєте гарантовано якісні обігрівальні пристрої від українського виробника, що радуватимуть вас ефективною роботою в процесі експлуатації. А у разі потреби компанія забезпечить вам оперативне гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування.


Запрошуємо Вас до компанії DIMOL!