+38 (098) 122-57-58

+38 (050) 246-09-45

Співпраця

Компанія "Dimol" запрошує до співпраці магазини, торгові мережі, менеджерів готелів і санаторіїв, а також просто всіх бажаючих вести власний успішний бізнес.

Виробництво теплових керамічних обігрівачів "Dimol" здійснюється на новітньому обладнанні із застосуванням сучасних технологій, що дозволяє нашій компанії виробляти продукцію високої якості та стрімко розширювати ринок збуту, залучаючи і отримуючи нових партнерів та цікаві контракти.

Наша продукція виготовляється виключно з якісних матеріалів з використанням сучасних надійних комплектуючих. Вся продукція сертифікована в Україні і має всі необхідні документи, гарантія виробника - 3-5 років. Ми завжди раді новим дилерам, партнерам, яким надаємо повний спектр послуг з виробництва та реалізації керамічних обігрівальних панелей "Dimol".

Ми виготовимо для Вас будь-яку кількість необхідних обігрівачів - від мінімальних до дуже великих партій продукції. При цьому вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на нашому сайті.

Ми поважаємо наших партнерів, і завжди вчасно інформуємо їх про будь-які зміни асортименту, цін, або умов співпраці. На нашому виробництві існує система контролю якості продукції, відповідно якої дотримуються всі умови гарантії якості, як для наших партнерів, так і для кінцевого споживача. Для кожного нового дилера, партнера ми розробляємо спеціальну програму цінової політики в залежності від регіону і кон'юнктури ринку на етапі розвитку.


Сертифікати та патенти на продукцію

Стати дилером може будь-яка фірма або ж приватний підприємець. Компанія гарантує своїм дилерам маркетингову і комерційну підтримку, що гарантує зростання продажів і розширення бізнесу.


Якщо Ви готові співпрацювати з компанією "Dimol", то отримуєте наступні переваги:

Взаємовигідні умови співпраці.
Відмінна якість виробів і послуг.
Найкоротші терміни виготовлення.
Підтримку з боку компанії "Dimol" (маркетингову, комерційну, рекламну, інформаційну).
Індивідуальний підхід до кожного партнера.

Менеджер з оптових продажів +38 098 599 82 82 Марія