Економічний електрообігрівач – порівнюємо і вибираємо

Зараз так змінилися тарифи на обігрів житла, що вже треба шукати альтернативу не тільки традиційного газовому опаленню, а й ретельніше підходити до вибору електричних обігрівачів - альтернативі газового опалення. Незважаючи на те, що електричне опалення безумовно має безліч переваг в порівнянні з іншими видами обігріву житла, все ж доводиться визнати, що не всі електрообігрівачі однаково економні.

Сьогодні на ринку побутових обігрівальних приладів представлена велика кількість електрообігрівачів різних типів і різних цінових категорій. Чим же вони відрізняються один від одного? Які їх основні характеристики? Який же з них самий економний?

Давайте візьмемо для порівняння основні види електрообігрівачів використовуваних для опалення житлових приміщень:

  • масляний радіатор
  • тепловентилятор
  • інфрачервоний електрообігрівач
  • конвекторні електрообігрівачі
  • керамічні обігрівальні електропанелі

Ми розглянемо їх очевидні плюси і мінуси, для того щоб кожен зміг скласти власну думку і зробити правильний вибір при покупці економного обігрівача.


Масляний радіатор

Давно відомий і встигнувший сподобатись багатьом електрообігрівач. Володіє високою тепловою інерцією – незважаючи на те, що багато часу (10-15 хв.) йде на розігрів масла, що знаходиться всередині електрообігрівача, він також довго віддає накопичене тепло у навколишнє середовище. Дана особливість масляного радіатора є безперечною перевагою при необхідності тривалого обігріву приміщень. При використанні обігрівача спільно з терморегулятором і таймером можна уникнути коливань температури в приміщенні, і вийти на більш економічний рівень витрати електроенергії.

Великим недоліком масляних радіаторів є їх низька безпека. Відомо багато випадків, коли масляні радіатори текли, замикали і навіть вибухали, покриваючи все в кімнаті маслом. Звичайно, такі електрообігрівачі в дитячій кімнаті краще не використовувати!

Також до недоліків можна віднести досить короткий термін експлуатації. Крім того, дизайн-форма в якій випускаються масляні обігрівачі, морально застаріла і насилу вписується в сучасний інтер’єр. А сьогодні вимогливий покупець хоче отримати функціональний і красивий прилад, що не псує естетику інтер’єру.


Тепловентилятор

Тепловентилятор – це той вид електрообігрівачів, який дозволяє буквально за лічені хвилини відчути тепло в холодному приміщенні. Вам достатньо включити тепловентилятор в розетку і вентилятор починає гнати повітря через розігріту спіраль розжарювання. Кімната швидко заповнюється теплом і вже через деякий час ви зможете насолоджуватися комфортом. Але на жаль не все так райдужно, як може здатися на перший погляд. До істотного недоліку тепловентиляторів можна віднести те, що вони спалюють кисень пропускаючи повітря через себе, а це не дуже добре для здоров’я людини. Також серйозною проблемою є їх високе споживання електрики (в середньому потужність 2000 кВт/год) і невеликий експлуатаційний період.


Інфрачервоний обігрівач

Електрообігрівачі, що випромінюють корисне для людини теплове випромінювання – інфрачервоні хвилі, вельми популярні серед покупців. Принцип роботи інфрачервоних обігрівачів схожий на вплив сонячних променів. Інфрачервоні обігрівачі нагрівають не повітря, а безпосередньо предмети, що знаходяться в приміщенні, які в свою чергу віддають тепло навколишньому простору. Такий вид обігріву визнаний фахівцями не тільки ефективним, але й корисним – економні інфрачервоні обігрівачі значно покращують самопочуття і сприяють лікуванню від багатьох недуг.

Але поряд з багатьма достоїнствами у цих екологічних і економічних обігрівачів є і недоліки, про які слід згадати. Багато покупців відзначають таку особливість, як обігрів тільки окремої зони приміщення на яку спрямований інфрачервоний обігрівач. При цьому предмети поза зоною обігріву залишаються холодними. Також не всіх влаштовує зовнішній вигляд електрообігрівача – він підходить далеко не в усі інтер’єри. Та й досить висока ціна на прилади цього типу обігріву житла не дає можливості встановлювати їх повсюдно.


Конвекторний обігрівач

Завдяки спрямованості нагрітого потоку повітря, що виходить з обігрівача, конвектор обігріє вашу кімнату значно швидше, ніж наприклад масляна батарея і зробить це більш енергоефективно. Принцип, на якому працюють конвектори, досить простий. Він ґрунтується на циркуляції повітря. Так, холодне повітря проходячи через конвекторний електрообігрівач, нагрівається і піднімається вгору, а знизу приходить “свіжа партія”. Даний принцип дозволяє конвектору рівномірно і швидко розподілити тепло в кімнаті. Цілком демократичні ціни на конвекторні обігрівачі зробили їх ходовим товаром в міжсезоння і багато покупців віддають їм перевагу, незважаючи на те, що у них є ряд серйозних недоліків.

Це і спалювання кисню в повітрі і можливість отримання опіків через нагріті поверхні обігрівача, і надлишкове енергоспоживання не дає можливість отримати звання самого економного обігрівача.


Керамічні обігрівальні електропанелі

Це найсучасніший вид електрообігріву житла, який з’явився не так давно, але вже встиг завоювати велику популярність серед споживачів. Безшумний, безпечний, екологічний, лікувальний, довговічний, економний – це все про керамічні обігрівачі. Він також як і ІЧ-обігрівач використовує теплові хвилі для обігріву навколишнього простору, але при цьому витрачає набагато менше електрики. Керамічна поверхня електропанелі служить теплонакопичувачем, що дозволяє грунтовно прогрівати приміщення. За допомогою програмованого таймера і терморегулятора, система з декількох керамічних електропанелей може автоматично підтримувати комфортну температуру в вашій оселі в діапазоні від 5 ° до 35 ° С. При цьому витрата електроенергії буде зберігаться на мінімальному рівні.

До переваг керамічних обігрівальних електропанелей можна також віднести високий рівень безпеки (рівень IP46), тривалий термін експлуатації (мінімум 25 років), екологічність (не порошить, не спалює кисень), лікувальний ефект (стоун-терапія), простий монтаж панелі, сучасний ультратонкий дизайн , що прекрасно вписується в будь-який інтер’єр.

Недоліки у цього виду обігрівачів практично відсутні, що робить їх безумовними лідерами на ринку побутових приладів електроопалення приміщень.

Ми розглянули основні види електрообігрівачів, які ви можете купити в роздрібній мережі. Безумовно скоротити витрати на обігрів житла до нуля не вийде, але керуючись нашим оглядом ви тепер знаєте трохи більше і зможете самостійно вибрати економічний обігрівач, дозволяючий витрачати на комфортне тепло в будинку розумну суму грошей.

Використовуйте багатозонний облік в будинку, проектуйте системи з декількох обігрівачів з функцією акумулювання тепла (керамічні електропанелі, масляні радіатори) з терморегуляторами і таймерами, налаштованими на включення системи під час дії спеціального дешевого тарифу, експериментуйте і ви зможете домогтися значної економії, незважаючи на постійне зростання тарифів.


Відвідавши наш інтернет магазин, Ви зробили правильний вибір. Ми є виробниками керамічних обігрівальних електропанелей Дімол. І тому ми можемо запропонувати найкращі ціни на економні обігрівачі Dimol, офіційну гарантію виробника, а також наявність всіх необхідних витратних матеріалів, якісний сервіс і швидку доставку обраної продукції в усі регіони країни. Вибираючи економний обігрівач Dimol, робіть покупку у авторизованих партнерів, таких як наш інтернет-магазин або магазини наших офіційних представників. Так Ви зможете вберегти себе від підробок та інших проблем, пов’язаних з недобросовісними продавцями, а також отримаєте задоволення на довгі роки від покупки якісного товару.