Електричні керамічні панелі у кафе та ресторанах

Електричні керамічні панелі у кафе та ресторанах

Ще кілька років тому електричні обігрівачі не були так популярні через те, що помилково вважались дорожчими, вогненебезпечними і шкідливими у плані екологічності. І на той момент це було виправдано, адже відкриті спіралі не тільки сушили повітря, а й спалювали кисень, відсутність призводила до перегріву приміщення і відповідно до додаткових витрат.

Проте найбільш вагомою причиною для людей було те, що відсутність автоматів та пристроїв захисного відключення могло призвести до пожежі та електротравми.

Сьогодні ситуація змінилася – електроопалення вийшло на новий рівень. Електричні панелі ТМ «Дімол» є безпечними, екологічними та, саме головне, економічними.

Найбільш доречно, на сьогодні, опалювати електрикою кафе та ресторани. Більшість місць громадського харчування знаходяться в центрі міста, а підведення теплотрас займе багато трудових та фінансових затрат. В такому випадку найбільш доречним та фінансово вигідним буде облаштувати приміщення електропанелями ТМ «Дімол». Це допоможе не тільки заощадити на електроенергії, але і збереже ваше здоров’я, так як керамічні панелі ТМ «Дімол» не спалюють повітря і обігрівають приміщення м’яким теплом.  До того ж вони стануть чудовою окрасою вашого інтер’єру, адже на них можна нанести будь-яке зображення на ваш смак. Воно наноситься принтером з УФ друком, що забезпечить стійкість картинки на довгі роки.

Різноманіття моделей ТМ «Дімол» задовольнить навіть найвибагливішого покупця.