+38 (098) 122-57-58

+38 (050) 246-09-45

Керамічні панелі та теплова терапія

Інфрачервоне випромінювання, яке активно продукують керамічні електронагрівальні панелі DIMOL, досить часто використовується сьогодні в медицині. Але лікувальні властивості теплового випромінювання були помічені ще задовго до проведення досліджень сьогоднішніми дослідниками. Ще в давні часи гаряче вугілля, розігріту сіль, метали, глину (згадайте глиняні печі наших предків) часто використовували для вилікування ран, забитих місць, застуди, туберкульозу, артритів, ревматизму і безлічі інших хвороб.


керамічні електропанелі DIMOL

Дослідження, проведені вченими протягом останніх 50-ти років довели, що теплове випромінювання має об'єктивний лікувальний вплив на всі системи організму людини, що дозволяє використовувати такий вид тепла в лікувальних і профілактичних цілях для підвищення імунітету. Довгохвильове інфрачервоне випромінювання є абсолютно нешкідливим для організму людини, так як знаходиться далеко від небезпечних для життя діапазонів ультрафіолетових, рентген- і гамма-променів. Згідно досліджень вчених, звичайне для середньої людини теплове випромінювання це 10 мкм - саме при цій температурі відбувається зародження і розвиток дитини в материнській утробі. Також всі основні біохімічні реакції організму відбуваються також в цьому спектрі, тому цей вид тепла названий біорезонансним.

Цей лікувальний ефект теплового випромінювання пояснюється тим фактом, що при зовнішньому нагріванні тіла людини енергією інфрачервоного випромінювання з частотою від 9,3 мкм, тіло як би підключається до зовнішнього джерела і починає поглинати теплову енергію. При цьому відбувається ефект збільшення енергоємності організму людини. Відбувається активація імунітету на клітинному рівні, випаровується зайва волога з організму, активізуються відновні процеси, активно виробляються необхідні організму ферменти. При лікувальних процедурах теплової терапії посилено виробляються необхідні для здоров'я імуноглобуліни. Інфрачервоні промені розширюють кровоносні судини, за рахунок чого прискорюється кровообіг, що в свою чергу використовується для стимуляції і поліпшення кровообігу. Але в організмі людини не тільки стінки судин позитивно реагують на інфрачервоні хвилі, також відзначається помітне прискорення метаболізму на клітинному рівні, і значно поліпшується протікання нейрорегуляціонних процесів.

керамічні електропанелі DIMOL

Такий вплив інфрачервоних променів дуже корисний для покращення імунітету. Адже завдяки посиленому виробленню в крові макрофагоцитів прискорюється процес фагоцитозу і паралельно відбувається стимуляція процесу синтезу амінокислот і посилене вироблення необхідних ферментів і поживних речовин. Також відмічається загальний знезаражуючий ефект - від теплового випромінювання в організмі людини гине велика кількість хвороботворних бактерій, нейтралізується вплив багатьох шкідливих речовин. Таким чином через глибинний вплив ІЧ-випромінювання на організм, вже на клітинному рівні у людини відбувається посилення імунітету.

 

ОЗДОРОВЧІ ВЛАСТИВОСТІ ІНФРАЧЕРВОНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ НА СИСТЕМИ ОРГАНІЗМУ:

У ході проведених за останні роки досліджень ІЧ-випромінювання, багато вчених з різних країн у всьому світі дійшли одностайного висновку - інфрачервоне випромінювання, яке застосовується як теплова терапія, благотворно впливає на імунітет і здоров'я людини. Це підтверджують роботи таких світил цієї царини як: доктор Масао Накамура (Masao Nakamura) з О&P Medical Clinik, доктор Аарон М. Флікштейн (Aaron M. Flickstein), доктор Міккель Аланд (Mikkel Aland) та ін.

Опорно-руховий апарат

 • відновлюються міжхребцеві диски хребта і хрящова тканина суглобів;
 • інфрачервоне випромінювання діє розслаблююче на м'язовий корсет і нервові закінчення, при цьому глибоко їх прогріваючи і заспокоюючи;
 • теплові хвилі полегшують болі, що виникають при артритах, судомах і позбавляють від болю в м'язах при міозитах.

Серцево-судинна система і лімфатична система

 • прийняття теплових ванн допоможе організму очиститися від зайвого холестерину, що закупорює судини;
 • ритм скорочення серця стає стабільним;
 • серце і судини стають еластичними і пружними;
 • після сеансів теплової терапії нормалізується тиск.

Нервова система

 • під впливом ІЧ випромінювання нервова система швидше розслабляється і заспокоюється;
 • поліпшується якість відпочинку під час сну - з'являється відчуття свіжості і бадьорості після відпочинку;
 • відбувається прискорення регенерації сенситивності нервових закінчень, вкрай необхідне після перенесеного інсульту або травм ЦНС, опіків чи обморожень;
 • лікарі та дослідники фіксують революційні поліпшення у людей з важкими порушеннями нервової системи - хворобою Паркінсона, ДЦП, розсіяним склерозом та іншими.

Дихальна система

 • слизова оболонка дихальних шляхів швидко оновлюється;
 • теплова терапія рекомендується при астмі, бронхіті, пневмонії, емфіземи легенів, затримуванні мокротиння та іншим подібним захворюванням;
 • інфрачервоним випромінюванням виліковують людей з хронічними захворюваннями ЛОР-органів;

Травна система людини

 • полегшує протікання гастритів;
 • виліковуються хвороби дванадцятипалої кишки;
 • покращується загальна перистальтика.

Репродуктивна система і сечовидільна система

 • теплова терапія ефективно використовується при лікуванні безпліддя, що виникає в результаті недостатності гормонів;
 • інфрачервоне тепло знищує віруси, мікроорганізми, грибки, покращує мікроциркуляцію крові у внутрішніх статевих органах;
 • теплова терапія показана при лікуванні циститу, уретриту, запалення кісти яєчників, ерозії шийки матки, тріщин прямої кишки та інших захворювань репродуктивної та сечовидільної систем людини.

Ендокринна система

 • теплова терапія дозволяє відновити гормональний баланс;
 • відбувається загальна нормалізація функцій ендокринної системи;
 • усуваються дисфункції щитовидної залози;

Покривна система

 • непотрібні рідини і токсини, які накопичилися в організмі, швидше виводяться й швидше відновлюється необхідний баланс речовин;
 • відбувається щоденне оновлення клітин шкіри і підвищується еластичність шкіри;
 • інфрачервоне випромінювання ефективно бореться з целюлітом;
 • ефективніше заліковуються післяопераційні рани;

Органи кровотворення та імунної системи

 • відбувається поліпшення кровопостачання тканин внутрішніх органів;
 • поліпшується насичення тканин корисними речовинами, знижується можливість утворення тромбів;
 • магнітне поле випромінювачів ІЧ хвиль полегшує рух крові всередині судин, так як заряджені частинки в магнітному полі рухаються швидше;
 • посилюється дифузія клітинної мембрани, через що прискорюється процес обміну і засвоєння поживних речовин безпосередньо клітинами;
 • плинність крові поліпшується, збільшується обсяг поживних речовин і кисню, що транспортуються до клітин;
 • швидше загоюються травми, поліпшується клітинне харчування тканин організму, підвищується сенситивність клітин до цінних елементів, гормонів і ферментів.

керамічні електропанелі DIMOL

 

Сучасною наукою поки не встановлено будь-яких фактів негативного впливу теплового інфрачервоного випромінювання на людський організм. Швидше навпаки - інфрачервоне випромінювання може запобігти захворюванню, а якщо так сталося, що Ви вже захворіли, то і швидко вилікує. Методика теплової терапії знайшла широке застосування в різних державних і приватних медичних закладах Канади, Японії, Ізраїлю, США, Європи, а також країн СНД, що красномовно говорить не тільки про його нешкідливість, але і більш того - про безперечну корисну дію ІЧ-випромінювання на організм.

За допомогою сучасних систем обігріву, таких як керамічні обігрівальні електропанелі, сеанси теплової терапії з інфрачервоним випромінюванням можна організовувати прямо вдома. Вам не потрібно шукати можливість виділити окремий час для відвідування кабінету фізіологічних процедур в клініці - одного разу встановивши керамічний обігрівач, Ви на довгі роки забудете про простудні і вірусні захворювання, поліпшите свій імунітет і імунітет своїх близьких. А крім того, коли випромінюючі ІЧ-хвилі обігрівальні прилади, такі як керамічні електропанелі DIMOL, використовуються спільно з лікарськими препаратами і фізпроцедурами прописаними лікарем, вдається добитися одужання в 1,5-2 рази швидше. У такому випадку одужання буде йти більш швидкими темпами і значно знижується ймовірність рецидиву хвороби.

 

Використовуйте розумно можливості сучасних нагрівальних систем і створіть у своєму житлі неповторний здоровий клімат, забезпечивши своїм рідним і близьким міцне здоров'я і прекрасний настрій.

 22.12.2015
 (159 переглядів)