+38 (098) 122-57-58

+38 (050) 246-09-45

Інтелектуальні опалювальні електропанелі. Серія Plus.

Інтелектуальні опалювальні електропанелі. Серія Plus. 17-02-2016 11:40:00

DIMOL представляє нову інноваційну серію керамічних електропанелей з інтелектуальним управлінням - DIMOL PLUS.


DIMOL PLUS

 

Нові, покращені керамічні обігрівальні електропанелі обладнані вбудованим терморегулятором з програматором, за допомогою яких керувати налаштуванням температурного режиму в приміщенні стало значно зручніше. Завдяки розумному керуванню ефективність керамічних панелей DIMOL збільшилась на 20%!

Ви можете обирати зручну для вас температуру в кімнаті, одного разу запрограмувавши керамічну електропанель на роботу в необхідному для вас режимі. Це легко зробити, використовуючи панель керування керамічним обігрівачем - дві кнопки керування дозволяють збільшувати або знижувати температурний режим.

Користувачі можуть на власний розсуд обирати, наскільки комфортну температуру повітря в приміщенні підтримувати - діапазон налаштування терморегулятора дозволяє задавати температуру в межах від +5 до +35°С. Вам досить лише обрати температурні та часові параметри, а інтелектуальне управління електропанелі буде час від часу включати та виключати обігрівач для того щоб підтримувати необхідну в кімнаті температуру. Таким чином відбувається зменшення навантаження на мережу, економія електроенергії та ваших коштів.

Доступні автоматичні режими підтримання температури:

  • Комфорт.Вибір комфортної температури в приміщенні в діапазоні 5...35°С;
  • Економ. Підтримування економної температури в кімнаті ± 9.5°С;
  • Незамерзання. Охолодження кімнати не нижче +5°С;
  • Максимум. Нагрівання самого обігрівача до гранично заданої температури по поверхні, незалежно від температури в кімнаті.
  • Відключений,

а також 2 службові режими.

 

Можна обирати як погодинну програму опалення з різними значеннями температур для різних часових значень, так і цілодобову програму, яка буде стабільно підтримувати задану температуру на протязі всього необхідного часу.

DIMOL PLUS

Панель керування блокується, унеможливлюючи випадкове перепрограмування, або втручання в роботу електронагрівальної панелі дитини.

З новою серією теплових керамічних електропанелей DIMOL PLUS можна не хвилюватись про те як зігріти себе та близьких. Розумна система буде чітко відслідковувати та підтримувати комфортний клімат в вашому помешканні. Спробуйте нові покращені керамічні електропанелі серій DIMOL Mini Plus 01, DIMOL Standart Plus 03, DIMOL Maxi Plus 05.

 17.02.2016
 (320 переглядів)