+38 (098) 122-57-58

+38 (050) 246-09-45

Лазерна порізка

Лазерна порізка

Лазерне різання металів здійснюється на верстаті оптоволоконному LSEL- LF3015GA.

Роботи виконуються на нержавіючій сталі товщиною до 4 мм., чорних металів товщиною до 10 мм., на листі з максимальним розміром 1500Х3000 мм., з допусками різки до 0,01 мм.
Вимоги до оформлення креслень: формат документа -  .dxf .  Масштаб: 1: 1; не повинно бути нашарування ліній; повинно бути вказана товщина металу, кількість виробів і метал.

Застосування послуги лазерного різання виключає можливість, пов’язану з пошкодженням навіть самого крихкого і м’якого матеріалу. Лазер не контактує безпосередньо з матеріалом. З цієї причини, металообробка виходить більш акуратною і точною. Такий виняткової точності (до декількох мікрон) не можна досягти жодним іншим способом різання. Лазер дає можливість домогтися отримання самих маленьких отворів і розрізів. Крім цього, лазер найбільш безпечний для металу, який має дзеркальну або глянсову поверхню, так як він не залишає пошкоджень. У порівнянні з плазмовою, лазерна різка металу обійдеться дешевше. 

Лазерне різання металу є практично безвідходним виробництвом, з причини того, що розкрій матеріалу здійснюється за заздалегідь складеним схемами і кресленнями. Завдяки цьому, кількість обрізків і залишків вдається звести до мінімуму. Цей процес ідеальний у комплексному використанні з іншими видами обробки листового металу, такими як гнучка листового металу на замовлення, зварювання металу і порошкове фарбування. В результаті цього вироблена продукція буде мати бездоганну точність кутів і лінійних розмірів.


Тел. +380 97 51 88 900 
Ел. lazerdimol@gmail.com

 


У цій категорії немає товарів.