+38 (098) 122-57-58

+38 (050) 246-09-45

Послуги лазерної різки металу

Послуги лазерної різки металу

Лазерне різання металів здійснюється на верстаті оптоволоконному LSEL- LF3015GA.

Роботи виконуються на нержавіючій сталі товщиною до 4 мм., чорних металів товщиною до 10 мм., на листі з максимальним розміром 1500Х3000 мм., з допусками різки до 0,01 мм.

Вимоги до оформлення креслень: формат документа - .dxf . Масштаб: 1:1; не повинно бути нашарувань ліній; має бути вказана товщина металу, його марка, кількість виробів.

Застосування послуги лазерного різання виключає можливість, пов’язану з пошкодженням навіть самого крихкого і м’якого матеріалу. Лазер не контактує безпосередньо з матеріалом. З цієї причини, металообробка виходить більш акуратною і точною. Такий виняткової точності (до декількох мікрон) не можна досягти жодним іншим способом різання. Лазер дає можливість домогтися отримання самих маленьких отворів і розрізів. Крім цього, лазер найбільш безпечний для металу, який має дзеркальну або глянсову поверхню, так як він не залишає пошкоджень. У порівнянні з плазмовою, лазерна різка металу обійдеться дешевше. 


Лазерне різання металу є практично безвідходним виробництвом, з причини того, що розкрій матеріалу здійснюється за заздалегідь складеними схемами і кресленнями. Завдяки цьому, кількість обрізків і залишків вдається звести до мінімуму. Цей процес ідеальний у комплексному використанні з іншими видами обробки листового металу, такими як гнуття листового металу на замовлення, зварювання і порошкове фарбування. В результаті цього вироблена продукція буде мати бездоганну точність кутів і лінійних розмірів.

Приклади наших робіт


Лазерна різка листового металуЛазерна різка металевих конструкцій

Художня лазерна різка металу

Декоративна лазерна різка і гравірування металу

Наше обладнання


Верстат для лазерної різки металу LSEL- LF3015GA


Щоб замовити послугу лазерної різки металу - телефонуйте нам або пишіть на електронну пошту:

Тел.: +380 97 51 88 900 

E-mail: lazerdimol@gmail.com


У цій категорії немає товарів.