Керамічні обігрівачі

Керамічні обігрівачі: затишок і тепло у вашому домі

Популярність, якою користуються настінні керамічні обігрівачі, з кожним днем стає більше, оскільки в них неймовірно вдало поєднуються зовнішня привабливість і економічність.Оптимальну витрату електрики ці обігрівачі забезпечують завдяки використанню для нагріву приміщення двох видів енергії: тепловій та інфрачервоній.

Головні переваги керамічних обігрівачів DIMOL:

  • економічність;
  • ефектний і привабливий дизайн, що дозволяє до того ж заощадити вільний простір в невеликих приміщеннях;
  • надійність і міцність;
  • легкість в експлуатації і обслуговуванні;
  • екологічна безпека;
  • безпека в побутових умовах;
  • безшумність.

Важлива причина постійно зростаючої популярності таких обігрівачів – це сучасні керамічні технології, використання яких призвело до того, що принцип дії і конструкція обігрівачів з кераміки практично не допускають їх поломки і тому вони вважаються одними з найнадійніших.

Керамічні обігрівачі випускають сьогодні у вигляді панелей, які мають компактні розміри і економлять внутрішній простір приміщень, що особливо важливо для тісних маленьких кімнат.

Сучасні керамічні технології дозволяють виготовлення обігрівачів, що працюють на основі інфрачервоного обігріву. Це означає, що обігрівач нагріває в локальних зонах різні предмети, які згодом віддають отримане тепло навколишньому середовищу і, зокрема, повітрю. Такий тип перенесення тепла економічний і гранично простий у застосуванні.

Робоча поверхня приладу не нагрівається до високої температури, тому керамічні обігрівачі не загрожують безпеці дітей і дорослих. Крім того, для виготовлення цих обігрівачів застосовуються керамічні технології, в результаті яких виходить рівна і гладка поверхня, яка не має порожнин і щілин і саме це перешкоджає накопиченню на ній пилу. Можливість регулювання температури забезпечує приміщенню якісне і рівномірне прогрівання.

Велике значення має також те, що під час роботи обігрівачі з кераміки не шумлять, не пересушують повітря і не спалюють кисень, а також не виділяють ніяких хімічних речовин і не піднімають у приміщенні пил. Ефектний дизайн обігрівальних панелей з кераміки додатково підкреслить стильність інтер’єру, створюючи при цьому в приміщенні затишну та комфортну атмосферу.