Керамічні панелі та теплова терапіяКерамічні панелі та теплова терапія

Інфрачервоне випромінювання, яке активно продукують керамічні електронагрівальні панелі DIMOL, досить часто використовується сьогодні в медицині. Але лікувальні властивості теплового випромінювання були помічені ще задовго до проведення досліджень сьогоднішніми дослідниками. Ще в давні часи гаряче вугілля, розігріту сіль, метали, глину (згадайте глиняні печі наших предків) часто використовували для вилікування ран, забитих місць, застуди, туберкульозу, артритів, ревматизму і безлічі інших хвороб.

Дослідження, проведені вченими протягом останніх 50-ти років довели, що теплове випромінювання має об’єктивний лікувальний вплив на всі системи організму людини, що дозволяє використовувати такий вид тепла в лікувальних і профілактичних цілях для підвищення імунітету. Довгохвильове інфрачервоне випромінювання є абсолютно нешкідливим для організму людини, так як знаходиться далеко від небезпечних для життя діапазонів ультрафіолетових, рентген- і гамма-променів. Згідно досліджень вчених, звичайне для середньої людини теплове випромінювання це 10 мкм – саме при цій температурі відбувається зародження і розвиток дитини в материнській утробі. Також всі основні біохімічні реакції організму відбуваються також в цьому спектрі, тому цей вид тепла названий біорезонансним.


Цей лікувальний ефект теплового випромінювання пояснюється тим фактом, що при зовнішньому нагріванні тіла людини енергією інфрачервоного випромінювання з частотою від 9,3 мкм, тіло як би підключається до зовнішнього джерела і починає поглинати теплову енергію. При цьому відбувається ефект збільшення енергоємності організму людини. Відбувається активація імунітету на клітинному рівні, випаровується зайва волога з організму, активізуються відновні процеси, активно виробляються необхідні організму ферменти. При лікувальних процедурах теплової терапії посилено виробляються необхідні для здоров’я імуноглобуліни. Інфрачервоні промені розширюють кровоносні судини, за рахунок чого прискорюється кровообіг, що в свою чергу використовується для стимуляції і поліпшення кровообігу. Але в організмі людини не тільки стінки судин позитивно реагують на інфрачервоні хвилі, також відзначається помітне прискорення метаболізму на клітинному рівні, і значно поліпшується протікання нейрорегуляціонних процесів.


Такий вплив інфрачервоних променів дуже корисний для покращення імунітету. Адже завдяки посиленому виробленню в крові макрофагоцитів прискорюється процес фагоцитозу і паралельно відбувається стимуляція процесу синтезу амінокислот і посилене вироблення необхідних ферментів і поживних речовин. Також відмічається загальний знезаражуючий ефект – від теплового випромінювання в організмі людини гине велика кількість хвороботворних бактерій, нейтралізується вплив багатьох шкідливих речовин. Таким чином через глибинний вплив ІЧ-випромінювання на організм, вже на клітинному рівні у людини відбувається посилення імунітету.


Сучасною наукою поки не встановлено будь-яких фактів негативного впливу теплового інфрачервоного випромінювання на людський організм. Швидше навпаки – інфрачервоне випромінювання може запобігти захворюванню, а якщо так сталося, що Ви вже захворіли, то і швидко вилікує. Методика теплової терапії знайшла широке застосування в різних державних і приватних медичних закладах Канади, Японії, Ізраїлю, США, Європи, а також країн СНД, що красномовно говорить не тільки про його нешкідливість, але і більш того – про безперечну корисну дію ІЧ-випромінювання на організм.


За допомогою сучасних систем обігріву, таких як керамічні обігрівальні електропанелі, сеанси теплової терапії з інфрачервоним випромінюванням можна організовувати прямо вдома. Вам не потрібно шукати можливість виділити окремий час для відвідування кабінету фізіологічних процедур в клініці – одного разу встановивши керамічний обігрівач, Ви на довгі роки забудете про простудні і вірусні захворювання, поліпшите свій імунітет і імунітет своїх близьких. А крім того, коли випромінюючі ІЧ-хвилі обігрівальні прилади, такі як керамічні електропанелі DIMOL, використовуються спільно з лікарськими препаратами і фізпроцедурами прописаними лікарем, вдається добитися одужання в 1,5-2 рази швидше. У такому випадку одужання буде йти більш швидкими темпами і значно знижується ймовірність рецидиву хвороби.


Використовуйте розумно можливості сучасних нагрівальних систем і створіть у своєму житлі неповторний здоровий клімат, забезпечивши своїм рідним і близьким міцне здоров’я і прекрасний настрій.