• uk
  • ru
  • +38 (098) 122-57-58
  • +38 (050) 246-09-45
  • пн-пт 9:00-18:00, сб 9:00-14:00

Роботи по металу

>
Роботи по металу

Роботи з обробки металу здійснюються згідно визначених виробничих процесів 
на високоякісному обладнанні. Кваліфікована команда майстрів виробництва, інженерів-технологів та інженерів-конструкторів повністю відповідає за весь процес виготовлення

Максимально короткі терміни виконання замовлень, від 1 до 10 робочих днів

Підбір, проектування та погодження індивідуальних рішень

Доставка національними перевізниками в будь-яку точку України

Сумлінне та вчасне виконання замовлень

Персональний менеджер для постійної налагодженої співпраці

Використання матеріалів перевірених постачальників за доступними цінами

Доступні ціни та спеціальні умови від об’єму замовлення

Лазерне різання металів здійснюється на верстаті оптоволоконному LSEL- LF3015GA.

Роботи виконуються на нержавіючій сталі товщиною до 4 мм., чорних металів товщиною до 10 мм., на листі з максимальним розміром 1500Х3000 мм., з допусками різки до 0,01 мм.

Вимоги до оформлення креслень: формат документа – .dxf . Масштаб: 1:1; не повинно бути нашарувань ліній; має бути вказана товщина металу, його марка, кількість виробів.

Застосування послуги лазерного різання виключає можливість, пов’язану з пошкодженням навіть самого крихкого і м’якого матеріалу. Лазер не контактує безпосередньо з матеріалом. З цієї причини, металообробка виходить більш акуратною і точною. Такий виняткової точності (до декількох мікрон) не можна досягти жодним іншим способом різання. Лазер дає можливість домогтися отримання самих маленьких отворів і розрізів. Крім цього, лазер найбільш безпечний для металу, який має дзеркальну або глянсову поверхню, так як він не залишає пошкоджень. У порівнянні з плазмовою, лазерна різка металу обійдеться дешевше. 

Лазерне різання металу є практично безвідходним виробництвом, з причини того, що розкрій матеріалу здійснюється за заздалегідь складеними схемами і кресленнями. Завдяки цьому, кількість обрізків і залишків вдається звести до мінімуму. Цей процес ідеальний у комплексному використанні з іншими видами обробки листового металу, такими як гнуття листового металу на замовлення, зварювання і порошкове фарбування. В результаті цього вироблена продукція буде мати бездоганну точність кутів і лінійних розмірів.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.